Aion Şimdi Sizlerle
6.00 TL - 300.00 TL

2009 yaz aylarında beta olarak oyuncuların karşısına çıkan, NCSoft tarafından yayınlanan Aion, hem grafik yapısı hem de oyun içerisindeki bir çok yenilikleri ile tüm dünyada ses getirmeyi başarmış ve birçok MMORPG oyuncusu tarafından beğenilerek oynanmaya başlanmıştır. 
 
Oyuna başlarken en çok göze çarpan unsur karakter yaratma panelinin çok detaylı olması... Kaşından, gözüne, kaş yapısına ve daha birçok detaya sahip olan karakter yaratma ekranı ile oyun içerisinde birbirine tıpatıp benzeyen yüzler ve saç tipleri görmek neredeyse imkansız. Sistem o kadar detaylı ki kendi yüzünüzü iyi analiz edebilirseniz, oyun içerisinde kendinizi bile yapabilirsiniz.
Oyunda iki farklı ırk bulunmaktadır. Bunlar; Elyos ve Amodian. Bu ırklar Abyss bölgelerine girdiğinde birbiri ile savaş durumunda oluyorlar. Elyoslar insan ırkına benziyor ve haritaları daha canlı renklere sahip iken Asmodianlar kötü tarafı anımsatan uzun pençeli ellere sahipler. Haritaları karanlık ortamlara ya da bataklık bölgelerine daha çok benzemekte.
 
Aion Türkiye’ye gelmesi ile genç Türk oyuncularının daha çok ilgisini çekmiştir. Ayrıca Aion Türkçe olarak da kısa bir süre sonra yayınlanmaya başlamıştır. Aion indirmek için aşağıda sizlerle paylaştığımız bağlantıya tıklayabilirsiniz.
Aion’da oyun içerisinde ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip olmak için  Aion Coins’e, Gamesultan’dan G-Cash’in benzersiz avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.