Blade and Soul Şimdi Sizlerle
36.00 TL - 664.00 TL

2012 yılında NCSOFT kore firması tarafından başlatılan Blade and Soul Türkiye'de Türk oyuncularına da 19 Ocak 2016 tarihinde avrupa serverlerini açmıştır.
 
Grafikleri yüksek bilgisayar sistemlerine göre daha detaylı olduğu için farklı MMORPG oyunuyla benzerlik taşısa da kendine has grafikleriyle benzersiz bir oyun deneyimi yaşatmaktadır. Oyun içerisinde görev aldığımız karakterler bazı oyunlarda da olduğu gibi mavi işaretle takip edilebiliniyor. Karakterde seviye atladığınız zaman karakterinizde beyaz kanatlar çıkıyor.
 
Blade and Soul, uzak doğu dövüş sanatları üzerine kurulu bir oyun. Karakterin her bir hareketi başka bir hareketini getiriyor. Peş peşe hasar verecek şekilde kombo yapmanızı sağlıyor. Oyunun savaş sisteminde, herhangi bir düşman seçimini sağlanamıyor.Saldırılarımız ekranda olan hedefin gideceği yöne doğru yapmak gerekiyor. Sistemin böyle olması reflekslerin ve oyunculuğun devreye girdiği bir sistem oluyor. Haraketlerden kaçabildiğiniz de rakibinize vurabilmekte zorlaşıyor. Oyunda yere düşürme, yakalama gibi özellikler olduğundan dolayı pvp aralıksız ve aynı aksiyon filmlerindeki gibi heyecanlı ve aktif bir oynanışa sahip. 
 
Blade and Soul’da oyun içerisinde ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip olmak için  Blade and Soul Coins’e, Game Sultan’dan G-Cash’in benzersiz avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.