Empire Universe Şimdi Sizlerle
4.00 TL - 360.00 TL

Almanya menşeili firma Looki tarafından piyasaya sürülmüş olan 3D Web Tabanlı bir MMO oyunudur. Piyasadaki en güçlü ve yenilikçi oyunlardan biri olarak konumlandırılmaktadır. Piyasaya çıktığı dönemde birçok ödüle imza atmış ve yılın en iyi web tabanlı MMO oyunu olarak da seçilmiştir. 
 
Empire Universe, piyasada web tabanlı oyunlar arasında bir ilki başarmış, javascript ile oluşturulmuş 3D oyun olmuştur. Web tabanlı oyunlar arasında ilk gerçek zamanlı oynanabilen oyunların arasında yerini almayı başarmıştır. Oyunda 10 çeşit hammadde çeşitliliği, 20’nin üzerinde savaş gemisi, 145 farklı değişik teknoloji bulunmaktadır. Oyunda, online rakipler ile mücadele edebilir ve ticaret yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.
 
Oyun içerisinde 9 farklı ırk bulunmaktadır. Devasa olan haritada 10.000 galaksinin üzerinde 120.000’den fazla gezegen yer alıyor. Dünya üzerinde ise her bölümde en az 100.000 kişi mücadele etmek için sizleri bekliyor.
Empire Universe Türkiye’de Empire Universe 1 ile gönüllerde taht kurmayı başarmıştı. Oyunun devam serisi olan Empire Universe 2’de ise macera kaldığı yerden ve gelişmiş özellikler ile devam etti. Empire Universe 3 ise beklentilerin çok üzerine çıkmayı başardı.
 
En iyi web tabanlı MMO olan Empire Universe’de ihtiyacın olan her şeyi almak için gerekli ikolium'a, Game Sultan’dan G-Cash’in benzersiz avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.