Nostale Şimdi Sizlerle
6.00 TL - 300.00 TL

MMORPG tarzı bir oyundur. Kore’de 2006 yılında yayınlanmıştır.Başka dillere çevrilerek dünyaya yayılmıştır. Günümüzde ki dilleri; Japonca,Çince,Almanca,İtalyanca,İngilizce,Fransızca,Rusça,İspanyolca,Lehçe ve Türkçe’dir.
 
Karakterler;
Oyuna ilk başladığınızda maceracı olarak başlıyorsunuz. Sonrasında meslek seçerek hangi meslek alanında ilerliyeceğinizi belirliyorsunuz.
 
Maceracı: Oyuna başlayanlara maceracı ilk oldukları karakterdir ve acemilerdir.Maceracı’da 20. Seviye ye ulaştıklarında aşağıdaki mesleklerden birini seçerler.Bu meslekler; Kılıç-Savaşçı, Okçu-Hız, ve Büyücü’dür. Nostale Web sitesin’de Maceracı karakterinin açıklaması şöyledir; Maceraco ilk bakıldığında genç ve tecrübesiz olarak gözükse de buna inanmamak lazım.Nosvilleye gelen her oyuncu tecrübesiz bir maceracı olarak başlar.Bir kahraman olabilmek için zorlu bir eğitimden geçmelidir.Maceracı enerji dolu yanı ile silahlarını kötülüğe karşı yapılan savaşta kullanır. 
 
Kılıç-Savaşçı: Bu sınıfta hem yakın hem de uzak dövüşler yapabilmektedir.Özellikleri sayesin de aynı anda birden fazla kişi ile savaşabilir.En dayanıklı sınıftır.
 
Okçu-Hız: Özellikleri fazladır. Bunun sayesinde ise yakın ve uzak dövüşte kolay bir şekilde yenebilir.Dövüşlerde kaçarak ok atma özelliği sayesinde çok şanslıdır.Sınıflar arasında en hızlı olan sınıftır.
 
Büyücü: Büyü saldırıları yapar ve mistik silahları ile dikkati üstüne çeker. Mistik silahlar ile istediği kişileri iyileştirip istediği kişileri lanetleyebilir.